WhatsApp Sipariş Hattı: +90 533 192 37 20
 

Biz Kimiz?...
Dr. Emrah ÖZER

İstanbul doğumlu, evli ve 1 kız çocuk babasıdır.2006 yılı İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (Çapa) mezunudur. Uludağ Üniversitesinde genel cerrahi asistanlığı yapmıştır. 2011 yılında tekrar İstanbul’a dönmesinin ardından sağlık yönetimi yüksek lisansı yapmıştır. Uzun süredir sağlık turizmi ile ilgilenmektedir ve çeşitli hastanelerde orta ve üst düzey yöneticilik yapmıştır. Halen çeşitli sağlık kuruluşlarına sağlık yönetimi danışmanlığı vermektedir. Ayrıca Nişantaşı Üniversitesi’nde sağlıkta uluslararası pazarlama ve çeşitli diğer sağlık branş dersleri vermektedir.

...
Gökmen SIR

Giresun doğumlu, evli ve iki çocuk babasıdır. Gaziantep Üniversitesi Sağlık Yönetimi Yüksek Lisans mezunudur. 2003 yılından bu yana sağlık sektöründe çeşitli kademelerde yöneticilikler yapmıştır. Özellikle özel ve üniversite hastanelerinde üst düzey yöneticiliklerin yanı sıra İstanbul başta olmak üzere tüm ülke genelinde birçok sağlık kurumuna danışmanlıklar yapmıştır. Yeni kuruluşların açılmasında ve değerlendirilmesinde danışman olarak görev yapmıştır. Yine sağlık sektörüne hizmet üreten yazılım firmaları arasında önde gelen bir firmada proje yöneticiliği yapmıştır. Halen Okan Üniversitesi bünyesinde öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır. Ayrıca danışmanlık hizmetlerine devam etmektedir. saglikhukuk.org sitesinin kurucu ortağıdır. Sağlık turizmi ve turist sağlığı, sağlık yönetimi ve sağlık hukuku özel ilgi alanıdır.

...
Beslenme Uzmanı Işın YALÇIN

Mersin doğumlu , üniversite eğitimi için İstanbul’a gelmiş olup ilk eğitimi ekonomidir. Ardından beslenme eğitimi almış,bir süre İngiltere ve İspanya’da yaşamıştır. Bu süreçte beslenme programları ve yiyecek içeçeck eğitimlerine katılmıştır. Kurumlara fit menüler hazırlamış,hala bu alanda aktif olarak çalışmaktadır. Sağlıklı beslenme, gıdalar özel alanıdır.