WhatsApp Sipariş Hattı: +90 533 192 37 20
 

juicity Blog

Juicity sizlere taze meyve ve sebze karnavalı sunmaya geliyor.

Ketojenik Diyet nedir?

Yazar: Dyt. Işın YALÇIN Yorumlar: 0 Okuma: 178

Son günlerde çok duyar olduk 'Ketojenik Diyet' nedir bu diyet? Bu da nereden çıktı? Kim yapmış acaba, bak gördün mü 15 kilo vermiş hem de... O kadar çok şehir efsanesi ve yanlış bilgi dolaşıyor ki etrafta, biraz göz atalım istedik

Eylül 2019 – Kilyos 2.El Festivali

Yazar: Dr. Emrah Özer Yorumlar: 0 Okuma: 218

Bir önceki Mayıs ayında gerçekleşen ve inanılmaz bir katılım ve çok renkli bir katılımcı profiline sahip olan Geleneksel Kilyos 2.el Festivali; yine keyif dolu 2 gün geçirmek isteyen; lokal satıcılardan el yapımı ürünler almaya can atan;

Eylül 2019 - ColorSky 5K Renkli Koşu

Yazar: Dr. Emrah Özer Yorumlar: 0 Okuma: 84

Her yaştan, her bedenden insanın ister koşarak, ister yürüyerek ama mutlaka çok eğlenerek tamamlayacağı Renkli Koşu bir yarış değil, bir “Koşu Festivali”dir.

Sağlıklı Beslenme

Yazar: Dyt. Işın YALÇIN Yorumlar: 0 Okuma: 341

Beslenme; Beslenme; sağlığı korumak, geliştirmek ve yaşam kalitesini yükseltmek için vücudun gereksinimi olan besin öğelerini yeterli miktarlarda ve uygun zamanlarda almaktır.

JuicitySweatFest’e hazır!

Yazar: Emrah ÖZER Yorumlar: 0 Okuma: 69

29-30 Haziran’da sporu ve eğlenmeyi seven herkes KüçükÇiftlik Park’ta SWEAT FEST’te toplanıyor! Juicity ekibi olarak biz de üzerimize düşeni yapmak için standımızda siz spor ve sağlık severleri bekliyor olacağız!

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 11 (3 Sayfa)

Instagram@Juicityistanbul